Ophemert

Project in uitvoering: uitbreiding en vernieuwing Flora Nova

Projecttype

Kan ik u verder helpen?

Neem contact op

Bel:+31 (0) 345 57 15 63

Of maak een afspraak U kunt ons ook een mail sturen via: mail@jcvankessel.nl

Delen

Project in uitvoering: uitbreiding en vernieuwing Flora Nova

Na een eerdere samenwerking in 2014 werkt JCVANKESSEL Groep opnieuw aan een uitbreiding van het bedrijfspand van Flora Nova. Waar destijds het kantoorpand werd gerealiseerd, staat nu een nieuwe bouwfase op het programma.

De bestaande kas is inmiddels gesloopt. In samenwerking met VDH Foliekassen wordt een nieuwe, moderne kas gebouwd die voldoet aan de hedendaagse eisen op het gebied van efficiëntie en duurzaamheid.

Daarnaast voert JCVANKESSEL Groep een grondige renovatie uit aan meerdere onderdelen van het bestaande pand. De kantine en het kantoor erboven worden voorzien van nieuwe gevels, een vernieuwd dak en nieuwe kozijnen. Ook de loods wordt aangepakt, met onder andere nieuwe wanden en dakbedekking.

Met deze uitbreiding en modernisering wordt Flora Nova voorbereid op de toekomst: duurzaam, functioneel en met ruimte voor groei.

Bekijk de indrukwekkende dronebeelden via deze link.

Update 15 juli 2025

De werkzaamheden bij Flora Nova verlopen voorspoedig en het project krijgt steeds meer vorm. In de afgelopen weken zijn er opnieuw mooie stappen gezet. Zo is de trap verder afgewerkt, ligt de tegelvloer op de begane grond erin en is het voegwerk van de gevel afgerond. Ook bij de kas is vooruitgang zichtbaar: daar wordt momenteel de folie aangebracht. Met deze vorderingen komt de afronding weer een stap dichterbij.

Uw wens
Ontwerp
Technische uitwerking
Voorbereiding
Bouw
Service & Onderhoud
Heeft u interesse?